تبلیغات
باران بهاری - دعواهای خیابانی

امروز:

دعواهای خیابانی

خرید پستی آموزش داوری فوتبال

خرید پستی آموزش داوری فوتبال

خرید پستی آموزش داوری فوتبال - در بازی فوتبال داور فردی است که بر روند اجرای قوانین فوتبال نظارت می‌کند و می‌تواند با افراد خاطی بر اساس قوانین بازی فوتبال برخورد کند. علاوه بر داور وسط دو کمک داور نیز او را در این راه یاری می‌کنند. داور بر پایه قوانین برای جریمهٔ خطای یک بازیکن فوتبال٫ یا یک ضربهٔ خطا به سود حریف می‌دهد و یا یک کارت زرد به بازیکن خاطی می‌دهد و یا یک کارت قرمز که در این صورت بازیکن خاطی باید زمین مسابقه را ترک کند. اگر کسی دو کارت زرد بگیرد داور به او کارت قرمز خواهد داد.


 

داوری فوتبال در ایران قدمتی چندین ساله دارد. محمد فنایی کمک داور ایرانی در فینال جام جهانی سال ۱۹۹۴ آمریکا کمک داور این دیدار بود. از جمله داوران فوتبال ایران می‌توان مسعود مرادی داور بازنشسته‌ی کرجی را نام برد که از داوران بین‌المللی ایران به شمار می‌رفت و قضاوت‌های بسیاری را در سطح بین‌المللی فوتبال انجام داده‌بود.

 

در این مجموعه آموزشی که توسط امیر فریمانی تهیه شده است شما با آموزش گام به گام داوری فوتبال آشنا می شوید
از قبیل آموزش های داده شده در این مجموعه آموزشی
۱٫آموزش قوانین و مقرارات فوتبال
۲٫آموزش حرکت کردن داور و کمک داروان
۳٫تمرینات داوری
۴٫ویدو تست
۵٫پرسش و پاسخ در مورد مسائل داوری
۶٫آنالیز صحنه های از مسابقات مختلف دنیا به صورت سه بعدی
۷٫آنالیز و آموزش داوری مسابقات جام جهانی و لیگ های مطرح دنیا
۸٫ و هر آنچه در مورد داوری می خواهید بیاموزید در این مجموعه آموزش وجود دارد


کسانی که تمایل به فراگیری داوری دارند میتونن این مجموعه رو انتخاب کنند

 


با کمی سعی و تلاش شدی یک داور کامل!

اولین مجموعه آموزشی داوری فوتبال در ایران توسط امیر فریمانی داور ملی فدراسون فوتبال جمهوری اسلامی ساخته شده است. که فروشگاه اینرتنتی مارکت سنتر ۲۴ امکان خرید پستی این محصول را برای علاقه مندان داوری فراهم کرده است.

مورد تایید: مسعود عنایت – محسن قهرمانی – محسن ترکی – محسن فریمانی – رضا سخندان – حسن کامرانی فر – جواد تقی پور

با این مجموعه داوری فوتبال را به نحوه احسنت بیاموزید


فوتبال دوست داری؟

میخوای داور فوتبال شی و داوری رو یاد بگیری؟

این مجموعه شما را %۱۰۰ با داوری فوتبال آشنا میکند

میتوانید بهترین آموزشی از داوری را در این دی وی دی ببینید


خرید پستی آموزش ووشو

خرید پستی آموزش ووشو

خرید پستی آموزش ووشو – پیدایش ووشو به زمانهای بسیار دور که اولین صورت اجتماعات بشری در جوامع اولیه بوجود آمدند برمیگردد.در آن زمانها بمنظور حفظ سلامتی ،درمان بیماریها،افزایش بنیه جسمانی،افزایش طول عمر و آموزش مهارتهای نظامی به افراد آن جوامع حرکاتی ابداع گردید که بسط و گسترش آن در طول ادوار مختلف به ورزش زیبا و جذاب ووشوی امروزی بدل شده است . معتبرترین روایتی که در این خصوص نقل شده حاکی از آن است که در حدود سالهای ۵۲۰ بعد از میلاد ، یک راهب هندی بنام  بودهیدهارما  که در چین بنام ” تامو ” شناخته میشود، بمنظور اشاعه تعالیم مذهبی ،از هند راهی چین شده ودر معبدی بنام ” شائولین ” تعلیمات خود را آغاز میکند.


برای خرید اینترنتی آموزش ووشو  کلیک کنید


برخی از حرکات باسلاح و بدون سلاحی که در تاریخ ثبت شدهاند عبارتند از: مشت زنی شش گامی ، مشت میمون ، بازی چوان ، سی چوان ، مشت شائولین ، مشت درونی ، حرکت چوب یودایو    (ِYudayou) ، حرکت چوب چینگ تیان(Qing tian یا مزرعه سبز) ، حرکت چوب شائولین ، حرکت چوب ژانگ ، حرکت نیزه یانگ ، حرکت نیزه ما (Ma ‘s Spear) ، نیزه کوتاه لی ، حرکت عصای شا (Sha’s Cane) ، نیزه لیو هه ، نیزه امئی (Emei) ، نیزه شائولین ، تک شمشیر پهن ، جفت شمشیر پهن ، شمشیر پهن یان یوئه ، و فرمهای ۲۴ حرکتی شمشیر باریک و غیره .


فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ برای شما عزیزان آموزش این ورزش مفرح را به صورت یک محصول اورجینال فراهم نموده است!

آموزش کامل و جذاب ورزش رزمی ووشو در یک سی دی قابل پخش در کامپیوتر

آموزش گام به گام ووشو

شما در این سی دی آموزشی ووشو با آموزش مرحله به مرحله و گام به گام این ورزش مهیج و زیبا آشنا میشوید.

برای خرید پستی آموزش ووشو  کلیک کنید


 

خرید آموزش سانشو

خرید آموزش سانشو – سان شو کاملترین ورزش رزمی موجود می باشد که در چارچوب قوانین و فدراسیون مخصوص عمل می کند. به عنوان مثال بوکس تایلندی یا Muai Thai تشکیل شده از سانشو به اضافه ی ضربات آرنج و زانو و ساق که بسیار خطرناک می باشد.

در سان شو انواع ضربات مشت ، ضربات پا ، درگیری ، روش های انداختن و … آموزش داده میشود که در نوع خود کاملترین ورزش رزمی محسوب میشود . سان شو دارای مسابقات جام جهانی ، بازی های آسیایی ، المپیک و بازی های دوره ای می باشد.


خرید اینترنتی آموزش والیبال

خرید اینترنتی آموزش والیبال

خرید اینترنتی آموزش والیبال – والیبال یک ورزش گروهی می‌باشد که در آن بازیکنان در دو تیم شش نفره در دو سوی یک تور قرار می‌گیرند و تلاش می‌کنند تا با توجه به قوانین بازی، توپ را از روی تور در زمین تیم مقابل فرود آوردند.

والیبال در سال ۱۸۹۵ در کشور آمریکا متولد و در المپیک ۱۹۶۴ توکیو برای نخستین بار در برنامه بازی‌های المپیک قرار گرفت، فراگیر شد و تقریبا در تمام دنیا بازی می‌شود که در شرق آسیا و همچنین کشورهای برزیل و ایتالیا محبوب‌تر است. این رشته تقریبا برای تمام گروه‌های سنی مناسب هست و وسایل بازی شامل توپ و تور می‌باشد.


قوانین بازی در ابتدا بسیار ساده بود چرا که بیشتر از آن که شبیه ورزش باشد، یک تفریح محسوب می‌شد اما به تدریج پس از آن که این ورزش در کشورهای دیگر – به خصوص فیلیپین – نیز علاقه‌مندانی یافت، لزوم تدوین قوانین رسمی برای آن احساس شد.

تور اولیه‌ای که برای این بازی در نظر گرفته شده بود با ایده از تنیس، ۲ متر انتخاب شد و با توپ بسکتبال شبیه به بازی هندبال انجام می‌شد. این ورزش تا سال ۱۹۰۰ توپ مخصوصی برای خود نداشت و با هر توپی – از جمله توپ بسکتبال – آن را بازی می‌کردند. هدف هر تیم آن بود که توپ را در زمین حریف فرود بیاورد و در این راه توپ در دست یاران خودی می‌چرخید. در سال ۱۹۱۲ امتیازهای هر گیم ۲۱ تعیین شد و ارتفاع تور نیز بیشتر شد.


خرید پستی آموزش والیبال – برای یادگیری راحتتر این ورزش زیبا فروشگاه اینترنتی مارکت سنتر ۲۴ مجموعه ای آموزشی و کاربردی را برای شما عزیزان فراهم نموده است.این مجموعه می تواند به افرادی که بدنبال یادگیری علمی و اصولی والیبال هستند و همچنین مربیان محترم این رشته کمک قابل توجهی نماید.


قابل پخش بر روی تمام دستگاه های DVD خانگی و کامپیوتر

آموزش پاسور جان دانینگ / آموزش پاسور و بدنسازی

اسبک زدن جان دانینگ / دفاع و بلوک کردن جان دانینگ

روش های آموزش مینی والیبال


خرید صابون ضد بو

خرید صابون ضد بو

خرید صابون ضد بو - صنعت صابون‌سازی ، ریشه در بیش  از ۲۰۰۰ سال گذشته دارد. در حفاری‌های  بمبئی  یک
کارخانه صابون‌ سازی پیدا شده است.با این‌حال ، در میان بسیاری از صنایع شیمیایی ،هیچکدام همانند صنایع صابون‌سازی چنین تغییرات بنیادی در مواد اولیه شیمیایی خود تجربه نکرده‌اند.معمولا پذیرفته شده است که مصرف سرانه صابون نشان‌دهنده سطح زندگی افراد هرکشوری است.


همه ما به هنگام خوردن ویا شستن برخی از چیزها از جمله ماهی و … مجبور به استفاده از دست برای اینگونه از وسایلی که بوی ناخوشایندی دارند هستیم .فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ برای آسایش شما فروش صابون ضد بو را در آغاز نموده است.

آیا تابحال نحوه ی پاک کردن ماهی را دیده اید؟

آیا تاکنون ماهی را سر بریده اید؟

ایا تابحال سیر را با دست پاک نموده اید؟ 

خرید پستی صابون ضد بو- اگر با کارهای بالا آشنا هستید پس بوی هریک از آنها را چشیده اید.مخصوصا بوی ماهی به زحمت از دست می رود وهرچقدر دست را می شوریم باز بوی ماهی میدهد .برای از بین بردن بوی اینگونه وسایل صابون استیل ضد بو که به آسانی قادر است بوی بد را پاک نماید .

صابون استیل ضد بو، بوهایی از قبیل بوی پیاز ،بوی سیر ، وبوی ماهی … را از دستان شما به آسانی از بین می برد و با یک بار استفاده از صابون ضد بو شگفت زده خواهید شد

فقط کافیست برای یکبار دستتان را با صابون ضد بو بشویید تا از بوی بد راحت شوید

صابون جادویی ضد بو

از بین بردن بوهایی مانند

بوی ماهی، بوی پیاز، بوی سیر از روی دست شما

صابونی از جنس استیل دارای مواد ضد بو دائمی

شگفت زده خواهید شد !!!


خرید شابلون طراحی ابرو

خرید شابلون طراحی ابرو

خرید شابلون طراحی ابرو –   احتمالا تا به حال دیده‌اید که بعضی‌ها آنقدر ابروهای زیبایی دارند که انگار یک نقاش ماهر ساعت‌ها روی آن کار کرده ‌است. حالا ما می‌خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا خود شما تبدیل به همان نقاش ماهر شوید و بهترین ابرو را برای خود طراحی کنید.فروشگاه اینترنتی مارکت سنتر ۲۴ محصولی جدید با نام شابلون طراحی ابرو را برای  شما آماده نموده است.


خرید اینترنتی شابلون طراحی ابرو مدل ۲۰۱۴

خرید ۸ عدد شابلون در ۸ طرحهای جدید و متنوع

شابلون طراحی ابرو,خرید شابلون ابرو

بهترین برای قرینه سازی و متعادل سازی ابرو

با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان

 


مثل حرفه ای ها آرایش کنید

شما با این ۸ شابلون میتوانید

بیش از ۲۰ مدل طراحی ابرو پیاده سازی نمایید

بدون نیاز به یادگیری طراحی فقط در چند دقیقه

به آرایشگری توانا ، ماهر و به روز تبدیل شوید


مجموعه کامل شابلون طراحی ابرو متناسب باانواع سلیقه هاو انواع فرمهای صورت مورد استفاده سالن های زیبایی و ابرو کاران محترم و استفاده سایر بانوان در منزل .با این محصول جدید به آسانی ابروهای خود را طراحی و قرینه سازی نمایید.برای انجام کار با شابلونها فقط کافیست آن را در محل مناسب بالای چشم قرار داده و با مداد ابرو یا لاک ابرو و یا سایه ابرو داخل آن را پر کرده و شابلون را از صورت جدا کنید.به همین آسانی و سرعت .مناسب برای تاتو ابرو و رنگ ابرو دیگر برای طراحی و قرینه سازی ابرو ها احتیاجی به صرف زمان طولانی و هزینه های زیاد نیست .

طریقه استفاده از این شابلون ها بسیار ساده می باشد فقط کافیست :

زیرسازی صورت را انجام دهید.

شابلون را در قسمت مورد نظر قرار دهید.

مداد دلخواه را روی شابلون بزنید.

شابلون را برداشته و برای ابروی دیگر مراحل را تکرار کنید.


 

طراحی ابرو


با استفاده از ساده ترین ابزارها ابرو های جذاب و گیرا خواهید داشت!

مناسب برای تمام خانم های شیک و با سلیقه

انواع مدل های طراحی ابرو به سبک خلیجی و اروپایی


خرید شابلون طراحی ابرو

خرید شابلون طراحی ابرو

خرید شابلون طراحی ابرو –   احتمالا تا به حال دیده‌اید که بعضی‌ها آنقدر ابروهای زیبایی دارند که انگار یک نقاش ماهر ساعت‌ها روی آن کار کرده ‌است. حالا ما می‌خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا خود شما تبدیل به همان نقاش ماهر شوید و بهترین ابرو را برای خود طراحی کنید.فروشگاه اینترنتی مارکت سنتر ۲۴ محصولی جدید با نام شابلون طراحی ابرو را برای  شما آماده نموده است.


خرید اینترنتی شابلون طراحی ابرو مدل ۲۰۱۴

خرید ۸ عدد شابلون در ۸ طرحهای جدید و متنوع

شابلون طراحی ابرو,خرید شابلون ابرو

بهترین برای قرینه سازی و متعادل سازی ابرو

با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان

 


مثل حرفه ای ها آرایش کنید

شما با این ۸ شابلون میتوانید

بیش از ۲۰ مدل طراحی ابرو پیاده سازی نمایید

بدون نیاز به یادگیری طراحی فقط در چند دقیقه

به آرایشگری توانا ، ماهر و به روز تبدیل شوید


مجموعه کامل شابلون طراحی ابرو متناسب باانواع سلیقه هاو انواع فرمهای صورت مورد استفاده سالن های زیبایی و ابرو کاران محترم و استفاده سایر بانوان در منزل .با این محصول جدید به آسانی ابروهای خود را طراحی و قرینه سازی نمایید.برای انجام کار با شابلونها فقط کافیست آن را در محل مناسب بالای چشم قرار داده و با مداد ابرو یا لاک ابرو و یا سایه ابرو داخل آن را پر کرده و شابلون را از صورت جدا کنید.به همین آسانی و سرعت .مناسب برای تاتو ابرو و رنگ ابرو دیگر برای طراحی و قرینه سازی ابرو ها احتیاجی به صرف زمان طولانی و هزینه های زیاد نیست .

طریقه استفاده از این شابلون ها بسیار ساده می باشد فقط کافیست :

زیرسازی صورت را انجام دهید.

شابلون را در قسمت مورد نظر قرار دهید.

مداد دلخواه را روی شابلون بزنید.

شابلون را برداشته و برای ابروی دیگر مراحل را تکرار کنید.


 

طراحی ابرو


با استفاده از ساده ترین ابزارها ابرو های جذاب و گیرا خواهید داشت!

مناسب برای تمام خانم های شیک و با سلیقه

انواع مدل های طراحی ابرو به سبک خلیجی و اروپایی


خرید قلم درزگیر کاشی و سرامیک

خرید قلم درزگیر کاشی و سرامیک

خرید قلم درزگیر کاشی و سرامیک -همه ما کم و بیش با مشکلات نفوذ آب در درز کاشی و سرامیک درگیر هستیم و برای تعمیر آن بایستی مجددا قیر گونی و یا از ایزوگام استفاده کرد شاید با یک جمله گفتن قیر گونی و ایزوگام تمام شود ولی دردسرها و بار مالی فراوانی به دنبال دارد

قلم درزگیر محصولی بی همتا در مقابل نفوذ آب :اگر دوغاب کاشی حمام یا دستشوئی و یا آشپزخانه مستهلک واز بین رفته است و رطوبت به زیر کاشی و دیوار نفوذ میکنداگر به مرور زمان بین کاشی های حمام وآشپزخانه فاصله ایجاد شده است مشکل  شما را حل می کند.


با خرید قلم درزگیر کاشی براحتی میتوان از نفوذ آب به کف دستشویی وآشپزخانه وحمام جلوگیری کرد.

می دانید قیرگونی این قبیل مشکلات هزینه ودردسرهای زیادی به همراه دارد فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ با اطلاع از این مشکلات از طریق خرید پستی وخرید نقدی فروش درزگیر کاشی را در سطح کشور آغاز نموده است ،پس دیگر نگرانی وجود ندارد

آیا از درزهای کثیف و رنگ پریده و لکدار خسته شده اید ؟

قلم دوغاب کمکی امن و راهی آسان برای تازه کردن و یا تغییر رنگ ازلک و رنگ رفتگی درزهای دیوار میباشد.

آیا از تمیز کردن درزهای کاشی و سرامیک رنج میبرید؟


فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ با عرضه قلم درزگیر کاشی و یا قلم لکه گیر کاشی در چند دقیقه این مشکلات را حل وبا کمترین هزینه کف دستشویی وحمام به حالت اورجینال بر می گردد.


قلم دوغاب ویا قلم درزگیر کمکی امن و روشی راحت برای

نو کردن و یا تغییر رنگ ازلک و رنگ رفتگی درزهای دیوار است

خط دوغاب یکنواخت و بدون مواد شیمیایی خشن، کاملا بدون بو، بدون دود!


مزایا و ویژگیهای  قلم لکه گیر کاشی :

-استفاده آسان

-حمل و نقل آسان

-کارائی فراوان

-بهمراه قلم قابل تعویض

-کاملا بهداشتی

-مقاوم در برابر آب


خرید پستی تاتو موقت لب

خرید پستی تاتو موقت لب

خرید پستی تاتو موقت لب - محصولی بی نظیر در زمینه آرایشی – بهداشتی می باشد و زیبایی چشمگیری را به استفاده کننده های خود هدیه می کند. با خرید تاتو موقت لب از فروشگاه مارکت سنتر ۲۴  می توانید مدل ها و فرم های زیبا و جذابی را بر روی لب های خود طراحی کنید و کاملا متفاوت باشید! خرید اینترنتی تاتو موقت لب به شما این امکان را می دهد که با مد پیش بروید و بروز باشید. خانم های شیک پوش و مشکل پسند بشتابید!


آیا میدانستید ۷۰ % زیبایی شما لبهایتان هستند؟! از این پس نیازی نیست هزینه های زیادی برای تاتو بپردازید دیگر نیازی نیست متحمل خطر های تاتو دائمی شوید ما به شما پک تاتو موقت لب با طرح های متفاوت را پیشنهاد میکنیم . در مجالس و میهمانیها همه محو تماشای لب های شما خواهند بود!


پکیج کامل ۶ تایی تاتو موقت لب

برترین و پرطرفدارترین محصول آرایشی سال

مخصوص خانم های مشکل پسند و خوش سلیقه

جدیدترین در دنیای مد و فشن

آخرین چیزی که برای جذابیت نیاز دارید …


با خرید پستی تاتو موقت لب  هیچ مهارت خاصی برای طراحی لب های خود نیازی ندارید. با پکیج تاتو موقت لب میتوانید زیبایی را متعلق به خود کنید! این پکیج شامل ۶ برچسب با طرح های متفاوت و زیبا برای طراحی لب می باشد. تاتو موقت لب ۳ الی ۷ روز با توجه به نگهداری شما می تواند ماندگاری داشته باشد و البته هر زمان که بخواهید می توانید آن را با یک شستشوی کامل از بین ببرید.

محصولی کاملا گیاهی دوستدار پوست شما

هر پکیج از این محصول شامل ۶ برچسب

تاتو موقت در ۶ طرح متفاوت می باشد  • آخرین ویرایش:-
نظرات(0)       
شنبه 3 اسفند 1392  12:58 ب.ظ

خرید پکیج نرم افزار و بازی اندروید

خرید پکیج نرم افزار و بازی اندروید

خرید پکیج نرم افزار و بازی اندروید – به طور حتم  جستجو و دانلود برنامه های موردعلاقه به صورت تک تک برای شما سخت می باشد ، از این رو مارکت سنتر ۲۴ برای شما علاقه مندان مجموعه ای از جدیدترین نرم افزار و بازی اندروید را برای شما آماده کرده ایم که با خرید پکیج نرم افزار و بازی اندروید ، می توانید در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی کنید . این App ها در دسته های مختلفی هستند و سعی شده است تا تمام نیازهای شما را برطرف کند . تمامی این فایل ها با فرمت APK می باشند و توصیه می شود برای کارکردن همه ی آن ها ، از جدیدترین نسخه ی سیستم عامل آندروید استفاده کنید.برخی از محتویات مجموعه ماکسیمم اندروید ۲۰۱۳:
- بیش از ۲۰۰ بازی زیبا و جدید گوشی های اندروید، کاملا تست شده و قابل نصب همراه با توضیح فارسی
- بیش از ۲۰۰ نرم افزار کاربردی ارزشمند اندروید، کاملا تست شده و قابل نصب همراه با توضیح فارسی
- بیش از ۵۰۰ زنگ تماس و پیام کوتاه (رینگتون) اندروید
- بیش از ۱۰۰۰ تم، ویجت، لانچر و پس زمینه جدید ثابت و متجرک اندروید
- کاربردی ترین رام ها و آپدیت های اندروید + آموزش استفاده
- کاملا تست شده و همراه آموزش نصب و استفاده از نرم افزارها و بازی ها
- همراه با توضیحات فارسی تمام نرم افزار ها و بازی های مجموعه در محیط اتوران
- همراه با کتابچه راهنمای فارسی توضیح فارسی تمام محتویات مجموعه و …


پکیج نرم افزار و بازی اندروید پکیجی جدید از تازه ترین و جدیدترین نرم افزارهای روز برای نسخه های مختلف اندروید ، نرم افزارهای کاربردی ، فارسی ، هواشناسی ، خرید و فروش ، شبکه های اجتماعی ، بهینه سازی ، لانچرهای زیبا ، انواع دیکشنری های جدید با دیتاهای مرتبط و به روز شده ، قرآن و کتابچه های مذهبی نظیر مفاتیح الجنان و صدها اپلیکیشن و برنامه جذاب و جالب

خرید نسخه اصلی بازی PES 2014

خرید نسخه اصلی بازی PES 2014

خرید نسخه اصلی بازی PES 2014 – شرکت کونامی نشان داده که بازی PES 2014 یک آغاز جدید برای سری محبوب PES خواهد بود، زیرا این عنوان با یک موتور جدید و پیشرفته به کار خود ادامه می دهد.
تیم سازنده ی PES حدود چهار سال در توکیو ژاپن در حال ایجاد یک رویداد جدید در فوتبال بودند و هم اکنون قرار است تا با استفاده از یک موتور جدید با نام Fox Engine سیستم جدیدی را در سری بازی های فوتبال به وجود آوردند. Konami تولید کننده این بازی می گوید: تعداد اعضای تیم سازنده بیشتر شده و Fox Engine برای اجرای خواسته های پیچیده ی ما مورد استفاده قرار گرفته است.

فروشگاه مارکت سنتر ۲۴  نسخه اصلی بازی PES 2014 را به صورت اورجینال برای شما مشتریان عزیز قرار داده است.شرکت کونامی در سال های اخیر برای بازی Pro Evolution Soccer همواره از موتور قدیمی و تغییر یافته PS2 برای نسخه های جدید این بازی بهره می برده. اما سال های اخیر در رقابت با شرکت خوش ساخت EA و بازی FIFA دچار مشکل شده است که همین دلیل باعث شده که این شرکت روی به استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام Fox Engine نموده است. این موتور می تواند به کلی ساختار بازی پی اس ۲۰۱۴ را چه از نظر گیم پلی و چه از نظر گرافیک متحول سازد.

یکی از نوآوری های بازی PES 2014 سیستم TrueBall مخصوص گرافیک توپ و فیزیک بازیکنان است.شما میتوانید به وسیله ی این سیستم کنترل ۳۶۰ درجه ای بر روی محیط و توپ داشته باشید و همچنین به راحتی یکی دوپا زده و حتی نحوه ی دریافت توپ را به هنگام رسیدن پاس مشخص کنید.

در بازی Pro Evolution Soccer 2014 شما میتوانید در قسمت های مختلف مانند لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا ، مسابقات حذفی یوفا به همراه تیم های لیگ کشورهای انگلیس ، فرانسه ، ایتالیا ، پرتغال ، هلند ، برزیل ، شیلی ، ژاپن و… به بازی پردازید. همچنین میتوانید با حدود ۱۲۰ کشور نیز از جمله ایران به مسابقات مختلف به بازی بپردازید.


حداقل سیستم مورد نیاز:

Operating System: Win Xp 32, Vista, Windows 7
Graphic Card: GeForce 510, Radeon HD 5450 512MB
CPU: Pentium D 820 2.8GHz, Athlon LE-1640
RAM: 1 GB
HDD: 10 GB

DirectX: 9.0c

ویژگی های کلیدی بازی Pro Evolution Soccer 2014:
برای اولین بار در یک شبیه ساز فوتبال، بازیکنان در PES 2014 می توانند بر روی توپ تمرکز کنند و می توانند تصمیم بگیرند که چگونه توپ را کنترل کنند یا چگونه به توپ ضربه بزنند. بازیکنان معروف نسبت به دیگر بازیکنان برتری خاصی دارند و در کنترل توپ بهتر عمل می کنند. همچنین بازیکنان معروف می توانند پاس های زیباتری را به هم تیمی خود بدهند و آنها را در موقعیت گل زنی قرار دهند. در این عنوان جدید فناوری ای به نام TrueBall وجود دارد، این فناوری به بازیکنان اجازه می دهد تا برای به دام انداختن حریفان خود با آنالوگ کنترلر کنسول خود سرعت بازیکن خود را تعیین کند و توپ را از حریف بگیرد.خرید بالش چند کاره

خرید بالش چند کاره

خرید بالش چند کاره - آیا شما در هنگام خواب از بالش خواب خود ناراضی بوده  و از گردن درد کوفتگی عظلات یا از زانو درد رنج می برید.فروشگاه مارکت سنتر ۲۴  بالش جادویی و شگفت انگیز توتال پیلو را به شما معرفی می کند.


زمانی که شما از کامپیوتر خود استفاده می کنید ، می توانید از بالش توتال پیلو استفاده کنید.  آن را می تابانید ( بپیچید ) در چالی کمر خود قرار دهید.یا می توانید از نگه دارنده مچ دست خود در زمان استفاده از موس کامپیوتر قرار دهید.
- موقعی که شما می خوابید آن را خم کنید و زیر سر خود یا زیر زانو یا زیر مچ پا هر جا که احساس درد می کنید مانند کمر درد و …استفاده کنید.
شما راننده عزیر می توانید آن را به صورت پشت گردنی یا پشت کمر خود از آن استفاده کنید.این بالش به صورت ارگونومیک بدن طراحی شده بالش توتال پیلو قادر است به هر صورت که باشد یعنی به ۵ شکل متفاوت می تواند دربیاید و خود را نگه دارد

بالش توتال پولیو از مواد بسیار نرم و از انعطاف پذیری بالای برخوردار است

این بالش تحت هر شرایطی که به آن فشار وارد شود انعطاف پذیری خود را از دست نمی دهد

شما توتال پیلو را می توانید در خواب ، نشتن روی صندلی ، در زمان تماشا کردن تلویزیون ، در هنگام رانندگی ، مسافرت و یک پشت کمری خوب از آن استفاده نمایید


بالش طبی توتال پیلو ( TOTAL PILLOW ) بهترین هدیه برای تمام اعضای خانواده شما با بسته بندی زبیا همراه با جعبه قیمتی استثنایی نسبت به کارایی محصولی ویژه برای سالمندان ، جوانان و خانمهای باردار


 

 


خرید مچ بند دافع حشرات

خرید مچ بند دافع حشرات

خرید مچ بند دافع حشرات - آیا از خارش مکرر جای نیش حشرات خسته شده اید ؟ما یک راهکار عملی برای محافظ شما از این موارد داریم.مچبند دافع حشرات بهترین محصول بهداشتی سال ۲۰۱۲ و تایید شده ترین راه حل برای دفع حشرات مزاحم می باشد.با خیال آسوده و بدون مزاحمت حشرات  گزنده از طبیعت لذت ببرید.


مچ بند دافع حشرات محصول بی نظیر دارای فورمول خواص می باشد که باعث دفع حشرات از پوست بدن می شود.کاملا طبیعی و گیاهی مناسب برای تمام سنین،قابل استفاده حتی برای نوزادان و کودکان می باشد.ما این محصول بی نظیر را در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم!


آیا می دانید هر سال ملیون ها نفر به دلیل نیش زدن پشه مالاریا می میرند ؟

آیا از بیمارهایی که حشرات و مگس های اطراف شما ایجاد می کنند آگاه هستید؟

ما روش عملی برای حفاظت در برابر حشرات  و مگس ها را به شما ارائه می دهیم .


مچبند دور کننده حشره های بهترین محصول بهداشتی ۲۰۱۲ و کاربردی ترین روش برای دور کردن حشره ها و مگس های مزاحم می باشد.


دستبند دافع حشرات

بهره گیری از فرمول خاص برای دفع حشرات

دفع صد در صد و کامل پشه ها با روشی کاملا نوین

قابل استفاده برای همه افراد خانواده

یک محصول تعجب بر انگیز و خارق العاده

دور کننده و مقابله با انواع حشرات گزنده

کاملا طبیعی و گیاهی

مناسب برای تمام سنین

محافظت و کارایی تا ۲۴۰ ساعت

قابل استفاده حتی برای نوزادان و کودکانخرید فلاسک فندکی ماشین

خرید فلاسک فندکی ماشین

 

 

خرید فلاسک فندکی ماشین – فلاسک فندکی ماشین وسیله ای که برای هر ماشین لازم است بهترین وسیله برای مسافرت رفع خستگی در مسیر های طولانی بایک چای گرم و با یک قهوه عالی اگر اهل سفر هستید این وسیله قابل استفاده در اتومبیل می باشد. دارای سیم به طول ۱متر این لیوان یا فلاسک برقی به صورت یک لیوان استیل ۲ جداره می باشد
فلاسک فندکی با وصل شدن به جا فندکی  ماشین  یک چای و قهوه گرم را برای شما به ارمغان می آورد. سازگاری با انواع فندک های ماشین خودروهای داخل کشور و خارج کشور با سیستم بی نظیر عایق برای جلوگیری از هدر رفتن گرما دربسته بندی شیک و ضد ضربه برای اولین بار در ایران در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ عرضه میگردد.


فلاسک فندکی همانند یک لیوان برقی که از جنس استیل دوجداره بوده و به جا فندکی خودرو وصل و دمای آب را به هشتاد  درجه ی سانتی گراد در مدت ده دقیقه می رساند تا شما با خیالی آسوده بتوانید یک قهوه ویا هر نوشیدنی را میل نمایید.

نوشته شده در : دوشنبه 19 اسفند 1392  توسط : مهراد بیات.    نظرات() .

How long does it take to recover from Achilles injury?
سه شنبه 28 شهریور 1396 12:59 ق.ظ
Magnificent beat ! I wish to apprentice even as you amend your site, how can i subscribe for a weblog site?
The account helped me a appropriate deal. I were
tiny bit familiar of this your broadcast provided shiny clear concept
How long will it take for my Achilles tendon to heal?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 08:46 ق.ظ
I'm curious to find out what blog system you're working with?
I'm experiencing some minor security problems with my latest website
and I'd like to find something more safeguarded. Do you have any solutions?
Can Pilates make you look taller?
یکشنبه 15 مرداد 1396 01:36 ق.ظ
I like the valuable info you provide in your articles.
I'll bookmark your weblog and check again here frequently.
I'm quite certain I'll learn many new stuff right here!
Best of luck for the next!
How can I increase my height after 18?
دوشنبه 9 مرداد 1396 11:54 ق.ظ
Very descriptive article, I liked that a lot. Will there be a part 2?
hep c foot pain
سه شنبه 6 تیر 1396 12:25 ق.ظ
Thanks for finally writing about >باران بهاری
- دعواهای خیابانی <Liked it!
foot pain and numbness
یکشنبه 4 تیر 1396 08:39 ق.ظ
Glad to be one of several visitants on this awesome site :
D.
karren46.soup.io
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 06:11 ق.ظ
This is the perfect website for everyone who would like to find out about this topic.
You understand so much its almost hard to argue with you (not that I really
would want to?HaHa). You certainly put a new spin on a topic which has been written about for ages.
Excellent stuff, just wonderful!
BHW
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 04:37 ب.ظ
Hey! I understand this is kind of off-topic however I had to ask.

Does building a well-established website such as yours require a
massive amount work? I am completely new to operating a blog but I do write in my diary everyday.

I'd like to start a blog so I can easily share my
experience and views online. Please let me know if you have any recommendations or tips for brand new
aspiring bloggers. Thankyou!
manicure
شنبه 2 اردیبهشت 1396 06:26 ق.ظ
Post writing is also a fun, if you know after that you can write if not it is difficult
to write.
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 05:20 ق.ظ
Hi there! I understand this is sort of off-topic however I
had to ask. Does operating a well-established blog such as yours take
a large amount of work? I am completely new to writing a blog
but I do write in my journal everyday. I'd like
to start a blog so I will be able to share my experience and
thoughts online. Please let me know if you have any kind of recommendations or
tips for new aspiring blog owners. Appreciate it!
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 07:23 ق.ظ
I'm amazed, I have to admit. Rarely do I encounter a blog that's both educative and amusing,
and let me tell you, you have hit the nail
on the head. The issue is something not enough people are speaking intelligently about.
Now i'm very happy I found this in my hunt for something concerning this.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر